„Akropolis Group“ Vilniaus miesto savivaldybei padovanojo 50 tūkst. medicininių kaukių

Vieta prekybos centre
2020-04-08

Didžiausius prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose valdanti bendrovė „Akropolis Group“ Vilniaus miesto savivaldybei padovanojo 50 tūkst. medicininių kaukių. Iš Kinijos į Lietuvą atsiųstos kaukės Vilniaus miesto savivaldybei perduotos trečiadienį.

„Visą pasaulį sukausčiusio koronaviruso akivaizdoje, šiandien kaip niekad visi turime būti bendruomeniški ir siekti prisidėti prie jo suvaldymo. Taip, „Akropoliams“, kaip ir nemažai daliai verslų, karantinas yra itin skaudus – daugumoje prekybos centruose veikiančių parduotuvių fizinis klientų aptarnavimas sustojo, tačiau tai nereiškia, kad turime likti nuošalyje. Šiuo metu turime būti vieningi ir empatiški, tad bendradarbiaudami su miesto savivaldybe ieškome būdų, kaip galime padėti svarbiausiai fronto linijai – medikams. 50 tūkstančių medicininių kaukių jau perduotos Vilniaus miesto savivaldybei, tad jos jau labai greitai bus medikų rankose“, – sako D. Mertinas.

Bendrovė šiuo metu taip pat ieško ir vertina geriausius sprendimus ir priemones, kurios bus taikomos, kai bus leista atnaujinti prekybos ir pramogų centrų veiklą, kad nuomininkai ir lankytojai galėtų jaustis kaip įmanoma saugiau.

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 23:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00