Atsiliepimai
Atsiliepimai

Naujas atsiliepimas

AKROPOLIO atsiliepimai

Svajone
2019-10-11 | 16:04:13

Pralaukiau valanda laiko kol isvaziavau nes sugedo slagbaumas...

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. 

Labai atsiprašome už sugaištą laiką dėl parkavimo sistemos techninės klaidos.  

Laima
2019-10-04 | 00:02:53

Deja bet mūsų šeima keičia akropoli į Mega. .. Plėšikai ir pinigqutojai esat. Atvykome su seima į kino seansa, po to pavakarieniauti. Išvažiuojant gaunam susimokėti 1e. Parvezam vaikus namo ir dabar jau važiuojam su vyru į vakarinį seansą patys. Filmas geras! Privažiuojam išvažiavimo ir sveikiname ! Laimėjote dasimoket 4e dar. Žodžiu nuotaiką sugadintą! Sudie akropoli. Aš atvažiuoju išleisti pinigų ir dar už tai turiu susimokėti!!! Jūs juokaujat

Akropolio stovėjimo aikštelėje yra taikomas suminė laiko apskaita. Per visą dieną lankytojas gali nemokamai parkuoti automobilį 4 valandas, sekančios valandos yra apmokestinamos. Detalesnė informacija yra patalpinta prie įėjimų į prekybos centrą. 

Ačiū už Jūsų atsiliepimą 

Ermeta
2019-10-03 | 19:49:13

Esu nieko prieš, jog nuo šiol aikštelė yra mokama, tačiau susimokėjus už papildomas valandas duodamas išvažiavimo laikas 15 min yra visiškas absurdas. Ketvirtadienį 19:20 val iš akropolio trečio aukšto per tiek išvažiuoti niekaip neįmanoma, kamštyje prastovejome daugiau nei 30 min, ir teko vel susimokėti dar vieną eurą, taigi kažkas tikrai iki galo neapskaičiuota..

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Viktorija
2019-09-26 | 19:55:21

Sveiki, Visu pirma esu pasibaisejusi jusu tualetu, esanciu prie Forum Cinemas kinoteatro, plyteles ant zemes atsokusios, juda i visas puses ir tualetai ne ka geriau... Tokio tipo prekybos centrui turetu buti geda turint tokia situacija, kuria pavadinciau net avarine. Taipogi naujoji parkavimo sistema - nenormalus kamsciai isvaziuoti is aiksteles, kurioje sumoki pinigus nors uz ka? Aikstele nera sutvarkyta nuo atidarymo, ivaziuojant taip pat atsokusios grindinio dalys gresmingai baubia pervaziavus jas kaskart. Kiti Lietuvos Akropoliai jau seniai susitvarke tokias problemas, Kaune - tik nauja erdve maisto, bet kad ten vaziuot, gerai pagalvoju, nes tualetai - nesutvarkyti, aikstele ir parkavimas - su didelem problemom. Akropoly dirbu ne pirmus metus, pokycius seku ir matau, kad ju nera.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis perduotas atsakingiems asmenims. 

Problemos kurias išvardinote yra sprendžiamos ir pokyčiai vykdomi, atsiprašome už nepatogumus. 

Orinta
2019-09-20 | 18:26:17

Sveiki! Akropolis visuomet būdavo gera vieta ateiti atsipalaiduoti ir pasimėgauti prekybos centro teikiamomis paslaugomis. Tačiau, pastaruoju metu ateinat pavalgyti ar ramiai išgerti kavos (pvz.: kaip šiandien, Vero cafe, trečiam aukšte) prie staliukų nuolat prisistato išmaldos prašantys tamsaus gymio asmenys (liaud. tariant ,,čigonai"), kurie ne tik sukelia nemalonių jausmų, bet ir atsisakant jiems padėti, išvadina nemaloniais, necenzūriniais žodžiais. Tokie incidentai tęsiasi jau ne pirmą kartą, kiek esu mačiusi, jie eina per restoranus ir jų klientus. Galbūt galima būtų paprašyti apsaugos atkreipti į tai dėmesį ir imtis atitinkamų veiksmų? Nes pastaruoju metu tokie dalykai labai atbaido toliau lankytis jūsų prekybos centre.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas apsaugos darbuotojams ir bus imtasi atitinkamų veiksmų. 

Aistė
2019-09-15 | 18:02:10

Laba diena, esu nepatenkinta ir nusivylusi KAUNO AKROPOLIO sprendimu dėl automobilių aikštelės apmokestinimo ne tik PC lankytojams, bet ir darbuotojams. Kaip į darbą atvykti tiems, nuo kurių gyvenamosios vietos viešasis transportas nevažiuoja, o įmonė aikštelės išlaidų neapmoka? Jeigu artimiausiu metu ši situacija nebus išspręsta, imsimės griežtesnių priemonių.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis perduotas atsakingiems asmenims.

Greta
2019-09-10 | 15:33:05

Prašome susitvarkyti su toletų valytojomis. Konkrečiai sena žila moterimi, kuri nesugeba valdytis. Tik pravėrus duris su vaiku pradėjo staugti, kad mes čia nesuprantam, kad tvarkosi ir nepagarbiai ir įžeidžiančiai atšovė, kad jai “nusišikt kur jūs eisit!”, pasakius, kad su vaiku į tolimiausius toletus gali ir nespėti. Didele nepagarba klientams. Tikiuosi darbuotojai keisis į kultūringus žmones kurie vaikų negasdina savo staugimu.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas atsakingiems asmenims.

egle
2019-09-08 | 19:16:12

Laba diena, esu labai nusivylusi kauno akropolio darbu, gaunu daznai akropolio cekiu, juos dovanoju ir kitiem taciau jus nevykdote savo isiparigojimu. Yra sarasas parduotuviu ir kaviniu kuriuose negalima atsiskaityti akropolio cekiais, taciau naujieji restoranai kurie beje jau veikia ne pirma savaite cekiu nepriima. Vienintelis olive sia beda issprende, taciau visi kiti pasimetem nezino, pirma karta girdi, nuraso sia problema administratorei, akropoliui, dievui bet kam bet ne sau patiems. is dalies ta supratau pirmomis atsidarymo dienomis ( nors globaliai ziurint visi turi buti tam pasiruose jau atidarymo diena) taciau eina ne pirma savaite, kiekviena karta pries einant nueinu i info centra pasitikrinti kut galiu cekiais atsiskaityti, bet info apie naujus restoranus kaip negalima atsiskaityti vieta nera. Kiekviena karta einant jauciuosi kaip prasyciau kazko nerealaus, pavalgyti uz dyka ar pan, bet juk akropolio cekiai perkami uz uzdirbtus eurus, keista kad norint jais atsiskaityti turiu jaustis nepatogiai lyg prasyciau ismaldos. Beje galetumete inicijuoti uzrasus prie parduotuviu ar lipdukus “ cia galite atsiskaityti akropolio cekiais” viskas butu daug paprasciau.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas atsakingiems asmenims.

Zivile Drg
2019-08-24 | 11:59:05

Gal malonetumet parasyti internete kad Kakes Makes kambarys dar nedirba.Nes info puslapyje skelbia kad kambarys jau yra bet niekur neuzsiminta,kad jis dar nedirba.Ateini su vaiku ir pabuciuoji duris.Labai malonu...

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas atsakingiems asmenims.

Jonas
2019-08-14 | 12:24:14

Sveiki, Šiandien (2019/08/14) prieš 10h ryte einant pro Čili piceriją prie savo bato pamačiau prilipusį tualetinio popieriaus gabaliuką, kuris prilipo išeinant iš Akropolio tualeto, tiesa pasakius man rodos jis buvo jau išteptas net nenoriu įsivaizduoti kuom, negalėdamas jo atsiklijuoti kitu batu turėjau ji nuimti ranka ir tiesiog numečiau ant žemės. Bėda tikrai ne mano, kad tokios šiukšlės voliojasi po Akropolio grindis, bet staiga išgirdau Akropolio darbuotojos buvo su juodu kostiumu, kažkokia racija, tamsiais plaukais, riksmą - pradėjo rėkti, kad esu suaugęs žmogus ir taip elgiuosi, liepė pakelti šiukšę, rėkdama parodė, kur ją mesti. Tiesa pasakius išsigandau, nes ji rėkė ir iš arti net drebėjo lyg ištikta isterijos priepolio - tą šūdiną popieriu iš išgasčio, kad mane gali užpulti aš išmečiau. Iš arti, kad ir kas ji per darbuotoja, atrodė tikrai neadekvačiai, net neįsivaizduoju, kaip ji bendrauja su kolegomis. Būtų gerai, kad atsisuktumėte kameras ir pažiūrėtumėt, kas čia per veikėja. Kaip ir minėjau veiksmas vyko Kauno Akorpolyje 2019.08.14 dieną prieš 10h einant nuo Čili picerijos pirmame aukšte. Labai nemalonus įvykis ir pati isterijos ištikta darbuotoja, gal ji Akropolio valdytoja? Rašau atsiliepimą anonimiškai, nes jei ji yra kokia nors apsaugos vadovė tai tikrai nenoriu turėti reikalų su neaiškaus plauko asmenimis. Ačiū už supratingumą.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Laura
2019-06-06 | 09:33:48

2019.06.05 Atvykus i cropp town parduotuvę Kauno akropolyje išsirinkau suknelę. Ant etiketes kaina 14,99€. Kasoje įmušė 17,99€. Susimokėjau, pamaniau, kad gal mano klaida. Pasitikrinus grįžau prie kasos pasiteirauti. Gavau atsakymą, kad suknelė tikrai kainuoja 17,99€. Pareikalavus, kad man ją parduotų už tokią kainą kuri nurodyta etiketėja, darbuotoja atsakė, kad to padaryti negali. O kaip ne? Kam tada mulkinti klientus? Pradėjo man aiškinti, kad kažkas nesumarkiravo kainų.. atrodo lyg man turi rūpėti kaip veikia jų sistema. Ir šiaip, kaina ant etiketės 14,99€, užklijuojat kaina 17,99€, o vėliau padarot akciją ta patį 14,99€? Taip, yra buvę man pas jus ir toks variantas. Na bet tiek to. Grąžino man tuos pinigus. Paminėjau, kad man ir maišelio nebereikia. Maišelį pasiemė, o tuos kelis centus už jį atiduoti pamiršo.. ir dar galiausiai liepė pasirašyti ant kvito. O tai asmens duomenų apsauga pas jus negalioja, taip? Žodžiu, tvarkykitės, nes mergaitės kasoje verčia akis, kad jos bejėgės, tačiau paprasto "atleiskit už klaidą" nesulaiksi. išėjau tikrai subjurusia nuotaika ir nemanau, kad dar kada norėsiu pas jus grįžti.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas parduotuvės vadovams. 

Nerijus marcinkevicius
2019-06-04 | 18:45:26
Sveiki. Buvau labai nemandagiai isjuoktas Astos gatautienes , akropolio luminor banko filiale kaune! Bandziau tik suzinoti kai darau elektrininius automatinius pavedimus uz elektra ir vandenis ir uz siluma kas ir kiek ir uz ka nuimineja, tai buvau pajuoktas pajuokos objektu, atsiprasau as tik norejau suzinoti paprastus dalykus apie automatinius pavedimus! Nes negyvenu lietuvoje jau 20 metu. Pasijauciau tikrai klaikiai kaip dvimoterys prie vieno priemimo punkto balsu juokiasi is tavo nezinojimo. Sakyciau dirbant tokiame dideleme banke ir naudojantis jusu paslaugomis turetu buti kur kas malonesnis aptarnavimas.aciu
Nerijus marcinkevicius
2019-06-04 | 18:45:15

Sveiki. Buvau labai nemandagiai isjuoktas Astos gatautienes , akropolio luminor banko filiale kaune! Bandziau tik suzinoti kai darau elektrininius automatinius pavedimus uz elektra ir vandenis ir uz siluma kas ir kiek ir uz ka nuimineja, tai buvau pajuoktas pajuokos objektu, atsiprasau as tik norejau suzinoti paprastus dalykus apie automatinius pavedimus! Nes negyvenu lietuvoje jau 20 metu. Pasijauciau tikrai klaikiai kaip dvimoterys prie vieno priemimo punkto balsu juokiasi is tavo nezinojimo. Sakyciau dirbant tokiame dideleme banke ir naudojantis jusu paslaugomis turetu buti kur kas malonesnis aptarnavimas.aciu

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas parduotuvės vadovams. 

Ieva
2019-05-11 | 22:02:11

Batų taisykloje dirbantis vyras visiškai nekompetetingas. Nunešus prisiūti kuprinei petnešą, esu atgavusi kuprinę visą aplaistytą klijais, kurių net nereikėjo naudoti mano taisymui. Užtrauktuko pakabukas buvo priklijuotas prie kuprinės taip, kad ji neatsisegė. Po kelių minučių pamačiau, atnešiau ir parodžiau klaidas, tačiau vyras net nereagavo, gynėsi, kad čia taip jau buvo ir nieko nenorėjo girdėti. Užtrauktuką tiesiog atplėšė su ranka nuo kuprinės, dėl to nusitrynė plėvelė, susigadino kuprinė. Nuo įvykio jau praėjo laiko, bet čia tikrai nebegrįšiu, susirūpinkite personalu:) vyriškis net kalba sunkiai suprantamai

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis bus perduotas parduotuvės vadovams. 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08.00 - 22.00
Eurovaistinė
I-VII 08.00 - 22.00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10.00 - 22.00