Atsiliepimai
Atsiliepimai

Naujas atsiliepimas

AKROPOLIO atsiliepimai

Urtė
2023-01-27 | 19:32:23

Sveiki, prie pora dienų turėjau labai nemalionų įvikį su rubinike. Aš kartu su savo trijomis draugėmis, pasikabinome savo rūbus rūbinėje. Dvi draugės sugalvojo pasikabinti savo strukes kartu, tad gavo tą patį žetoną. Praėjus šiek tiek laiko, viena iš tų draugių turėjo skubiai išeiti. Tad aš pasisiūliau vietoj jos nueiti ir paimti struke. Atėjusi paprašiau, kad paduotu vieną iš pakabintų striukių. Rubinikė man atšovė, jog daugiau nebevaiksčios ir, kad jai atsibodo. Buvau labai nustebusi tokiu rubinkės elgesiu, tad paklausiau kodėl. Ji dar labiau susinervino ir pradėjo kelto balso toną. Galiausiai paskiau, jog skubu ir strukės reikia mano draugiai. Ji man liepė pakviesti savo draugę ir ,,dinkt”. Nenorėdama veltis į gilesnį argumentą taip ir padariau. Draugei atėjus ji nepagarbiai numetė abi strukes (nors jau minėjau, prašėme tik vienos iš jų) ir liepė jai nebegrįšt, nes kitu atvėju iškvies apsaugą. Buvau šokiruota tokiu elgesiu su klijantais. Mano manymų, toks žmogus neturėtų dirbti šio darbo, jei negali net atešti strukės. Tuo labiau užsipulti klijanto.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Atsiprašome už nemalonią patirtį.

Su darbuotoja asmeniškai bus pasikalbėta ir paprašyta pasiaiškinti, dėl Jūsų aprašytos situacijos. Tikimės ateityje, panašios situacijos nepasikartos.

 

Pagarbiai,

Kauno AKROPOLIO Administracija

Eglė
2023-01-23 | 08:20:19

Labas rytas, kreipiuosi į Jus su neigiamu atsiliepimu apie NTTC darbuotoją. Mano manymu, tokio dydžio prekybos centro kaip Akropolis darbuotojai turėtų reprezentuoti jį, o ne kelti blogas emocijas. Nesu iš tų žmonių, kuriems reikia meilikavimo, bet elementari kultūra, etiketas, mano manymu, yra būtini. Pirmą kartą į NTTC kreipiausi atsiųsta iš Megos, gavau visą reikiamą informaciją arogantišku tonu ( na bet gal darbuotojai ne ta diena). Po savaitės pridaviau telefoną taisymui, darbuotoja į gedimus surašė ne viską( ką pastebėjau gerokai vėliau, bet tai mano klaida), atėjus atsiimti "sutaisyto" įrenginio, sėdėjo susikryžiavus rankas ir į mano klausimus atsakinėjo " nu ir ką man daryt?", "nu...". Kadangi "pataisytas" telefonas neveikė taip kaip turėtų, vakar t.y 2022.01.22 vėl kreipiausi į NTTC. Prieš mane eilėje stovėjo du žmonės, darbuotoja tik mane pamačius pradėjo vartyt akis ir reikšti savo nepasitenkinimą. Įsidėjus savo kortelę į mano telefoną tikrino kaip jis veikia, kiekvieną kartą demonstratyviai purtydama galvą. Paprašiau lapo, kad galėčiau pati surašyti defektus. Liepė supildyt viską sakydama tai pakeltu grubiu tonu " rašyk!", " tai rašai ar ne?", surašius defektus atidaviau lapą, tikėdamasi jog ji surašys duomenis apie telefono modelį ir reikiamus rekvizitus. Atsakymą gavau tokį " tai nerašai??? Tau reik, tu ir rašyk. Kai man reikės- aš surašysiu". Tuo metu ji pradėjo bendrauti su kitu klientu, nors mano, kaip klientės aptarnavimas nebuvo baigtas. Kai viską supildžiau, ji skaitė garsiai dūsaudama ir toliau nepagarbiai vartydama akis. Jeigu tokios kultūros žmogus dirbtų stoties bufete- galbūt tokia kultūra būtų priimtina, bet šiuos atveju mano kaip klientės požiūris į Akropolį kardinaliai krito žemyn. P. S. vakar dar apsipirkau Alkavoje ir pirkau akropolio dovanų čekį. Pardavėjos buvo kultūringos ir malonios. Jei reikia įrodymo, kad tikrai lankiausi NTTC, turiu dokumento šaknelę su darbuotojos vardu ir pavarde. Pagarbiai: Eglė Sadauskienė

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis perduotas parduotuvės atsakingiems asmenims, pasiaiškinti, dėl Jūsų aprašytos situacijos. 

Atsiprašome už nemalonią patirtį prekybos centro nuomininkų parduotuvėje. Tikimės, jog ši patirtis nesutrukdys, ateityje ir toliau lankytis mūsų prekybos centre.

 

Pagarbiai,

Kauno AKROPOLIO Administracija

Justina
2022-11-09 | 21:05:28

Sveiki, 2022-11-09 ~18:30 įvyko labai nemaloni situacija , apsilankius 1 aukšto tualete esančiame prie Creme de la creme išmečiau mažą popierinį maišelį į šiukšliadėžę, tai pamačius valytoja, ištraukė maišelį ir agresyviai sviedė man į veidą, sakydama, jog čia jam ne vieta. Kadangi maišelis buvo jau purvinas, pakartotinai įdėjau į šiukšledėžę ir išėjau iš tualeto, valytoja tuo metu stovėjo prie išėjimo ir pradėjo garsiai rėkti ir sakyti, jog esu karvė, “TIKRA KARVĖ!” Tikrai negalvojau, kad mažo popieriuko išmetimas gali sukelti valytojai tiek daug agresijos ir neapykantos ir sugadint man visą tolimesnį buvimą prekybos centre.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Marius
2022-08-27 | 11:38:24

Deichman akropolis. Vienas blogiausiu aptarnavimu koki teko. Aptureti. Pardaveja pasive agresive siulo savo produkcija, jei nieko neperki tai sako tai ir vaiksciosi su murzinais batais po to pareiskia kad nesiskuskit kokybe jei neperki kazkokiu paduku batams. Aciu daugiau ne. Geriau nuvaziuosiu kitur kur bemdrauja kaip su zmogum o ne fermos galviju.

 

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Greta
2022-07-13 | 15:54:01
Įsigyjau džinsines kelnes "Levi's" parduotuvėje Kauno Akropolyje, bet teko grąžinti praėjus keletui mėnesių dėl nepatenkinamos kokybės. Parduotuvės darbuotojų reakcija buvo jog toks nusidėvėjimas per 9 mėn yra "normalu", parduotuvė atsisakė pataisyti/ pakeisti prekę arba grąžinti pinigus (netgi 124,95 EUR už tokios kokybės prekę). Taigi norėjau pasidalinti apsipirkimo ir klientų aptarnavimo Akropolio parduotuvėje patirtimi, kol laukiu vartotojų teisių ginčo sprendimo. :)
Ramūnė
2022-07-06 | 21:18:45
Labas vakaras, šiandien Kauno akropolyje 2022 07 06 buvome kino filme. Viskas kaip faina, gražu, bet vėdinimo sistema niekam tikus, o tiksliau apie jo nebuvimą. Sugadino filmo grožį. Jei taip toliau, nebenoriu į jokį filmą eiti. Ten vienas žingsnis iki nualpimo. Visa salė vėdavosi kuom turėjo. Jei jums svarbūs klientai ir gryžtamasis ryšys, darykit ką nors. Ačiū.
Giedre Zuloniene
2022-06-24 | 14:19:57
Laba diena Rašo jums Giedrė Zulonienė. Vakar birželio 23d apie 19.30 norėjau išvykti iš jūsų mašinų atovėjimo aikštelės 3 aukšte 4-ame take ties viduriu Kauno Akropolyje. Šalia mano automobilio Toyota Corola valst.nr. LOO 950 pro stogą bėgo bėgo lietaus vanduo. Slydau anr šlapių ir tepaluotų grindų prie savo automobilio. Lūžo kojos pėda ir rankos riešas. Praeiviai pirkėjai iškvietė greitąją pagalbą. Įvykyje dalyvavo du jūsų apsauginiai. Vienas iš jų Karolis Burlakas ( jeigu gerai prisimenu pavardę). Kodėl tokios probleminės vietos nėra užtveriamos bėdų likvidavimui? Turiu padarytas foto jūsų probleminių vietų, bet gaila, kad iš atsiliepimų skilties negaliu jums jų atsiųsti. Kreipsiuosi į teisines institucijas žalos atlyginimui. Mob.tel.: +370 699 69661 giedrezuloniene@gmail.com
Ingrida K.
2022-06-04 | 18:59:37
Norime išreikšti ypatingą padėką Kauno pc “Akropolis” esančiai “MAXIMA” parduotuvės darbuotojai Ingridai už ne tik itin profesionaliai atliekamą savo darbą aptarnaujant klientus, bet ir žmogišką supratingumą, pagalbą, kurios reikėjo iš Ukrainos atvykusiai moteriai atliekant taip būtinos telefono kortelės įsigyjimą, jos aktyvavimą, sąskaitos papildymą ir ttt… Ingrida taip kantriai ir nuoširdžiai suteikė visą reikiamą informaciją, pakonsultavo, ko pradžioje nesulaukė moteris iš ryšio operatorių atsovaujamų darbuotojų. Nuoširdi padėka p. Ingridai už tokį atsakingą požiūrį į klientą ir aukšto lygio atstovavimą savo darbdaviui “Maxima” Kauno pc “Akropolis”.
Karolina
2022-01-17 | 21:17:11
Sveiki, 2022 01 17 draugas apsilankė grožio salone kauno akropolyje, aš nesuprantu kaip galima laikyti tokias įstaigas, kuriose dirba žmonės vien tam, kad išlupti pinigus, nes paslaugos suteikiamos labai atmestinai… Užsirašė vyriškam kirpimui 20.30val O 20.40val jau buvo paleistas kaip neva labai nuostabiai apkirptas. Paprašius patobulinti kai kuriuos dalykus, kirpėja atsakė, kad ji negali nes reikia paauginti palukus… nu atsiprašau, jei žmogus ateina apsikirpti, žinodamas kokio rezultato nori, o kirpėja tik sugeba kelis kartus “pravažiuoti” kirpimo mašinėle galvos šonus, nesutvarkydama ilgesnių plaukų, galvos viršugalvyje… ir jai tai yra visiškai normalu… už tokį kirpimą dar ir paimami 15€ Galbūt ne veltui visada turi laisvų vietų, nes niekas ten ir nesikerpa… aptarnavimas ir paslaugos apgailėtina…
Klientas
2022-01-03 | 20:19:38
Laba diena, labai garsiai grojanti muzika skatina greičiau išeiti iš prekybos centro, įkyri, neina susikalbėti. Galbūt reikėtų ją pritildinti, ačiū
Milda
2021-12-22 | 11:08:30
Labai prašau susitvarkykite 1a įėjimo duris, nes vaikštant po prekybos centrą jaučiamas šaltis, o ką kalbėti apie darbuotojus, kurie dirba visą dieną prie šio įėjimo, sušalti galima. Atsižvelkite į savo klientų ir darbuotojų gerovę.
Lina
2021-12-20 | 17:53:50
Kodėl akropolių darbo laikas skiriasi per 2021 metų didžiąsias šventes? Vilnius, Klaipėda, Šiauliai turi vienodas darbo laiko valandas, o vienintelis Kaunas išsiskiria ir jokios informacijos iš Kauno Akropolio nėra.
Rytis
2021-12-19 | 11:29:06
Norėjau susimokėti dovanû kortele New Yorker parduotuvėje, bet atsiskaityti ja neleido, sakė, kad nepriima, nors kortelė galioja ir joje pinigû yra.
Arvydas
2021-08-25 | 23:44:26
Adresu: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, MAXIMOS ,,AKROPOLYJE ", atleidžia iš darbo MAXIMOS AKROPOLYJE konditerijos cehe dirbusią darbuotoja vienuoliką metų, o seksualinio priekabiavimo nesureikšmina administracija cehe dirbančio vyro, priekabiautoją palieka dirbti prie maisto produktų, o normalios orentacijos moterį atleidžia iš darbo. Šlykščiai elgiasi MAXIMOS administracija.
Arvydas
2021-08-25 | 23:36:03
Adresu: Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas, MAXIMOS ,,AKROPOLYJE ", atleidžia iš darbo MAXIMOS AKROPOLYJE konditerijos cehe dirbusią darbuotoja vienuoliką metų, o seksualinio priekabiavimo nesureikšmina administracija cehe dirbančio vyro, priekabiautoją palieka dirbti prie maisto produktų, o normalios orentacijos moterį atleidžia iš darbo. Šlykščiai elgiasi MAXIMOS administracija.
Mantas
2021-06-11 | 23:28:09
Ir vėl čia apsilankiau Kaune. Cropp, House, Bershka, Mango ir Deichmann. Nebuvau įleistas tik į "Saldieji Majai" dėl suvaržymų, bet nieko tokio. Ir vėl įspūdžiai nepakartojami, jaunimas šiuolaikinis, net nemėgstama muzika čia patiko. Kaune, nebepaleisk manęs.
Aleksandras
2021-06-09 | 22:50:23
Vakar patyriau patyčias is Kauno Akropolio apsaugos: keliom minutėm po dvidešimt antros val (ką tik užsidarius Maximai), Kauno akropolio apsauga uždarė Griunvaldo gatvės išėjimą, tai ivyko man prieš nosį ir į mano argumentus jog iš Griunvaldo gatvės manes jau laukia atvažiavusi Bolt-taxi mašina (turiu tam irodanti prt-scr'ną) - Apsauginė atsisakė atidaryti duris ir pasiulė apeiti pastatą aplink (kas realiai užtruko 4 min.) Ar tai yra reglamentuotos saugančio personalo taisyklės, nepaisančios klientų poreikių, ar tik darbuotojos opatija i betkokius prašymus - mano situacijos tai nekeitė - dalis vakaro buvo sugadinta, bei turejau aiškintis prieš laukianti taksistą... Mes vieni -kitiems kuriame gyvenimus bei nuotaikas, taigi butu gerai jei Apsaugos personalo instrukcijose butu aprašyta empatija extra-situacijoms, bei pagarba žmogui.
Anonimas
2021-05-03 | 09:45:59
Daugeliui akropolio darbuotojų, ypatingai drabužių parduotuvių, reikėtų pasimokyti mandagumo:)
Lauras
2020-12-22 | 12:37:53
Šiuo metu reiktų daugiau restoranų pažymėti, kaip „laikinai nedirbančius“ – kadangi daugelis nedirba.
Hilda Andriekienė
2020-12-14 | 14:54:37
Esu labai dėkinga mane aptarnavusiam vaikinui topo centre. Pirkau telefoną dovanų. Kaip aiškiai, mandagiai, ir taip sąžiningai man padėjo darbuotojas EDGARAS . Nuotaiką ne tik man pakėlė, bet ir mūsų visai šeimai. Ačiū kad taip šauniai aptarnauja pirkėjus. Linkime gerų pinigingų ateinančių Naujų Metų . AČIŪ. Sėkmės 2020-12-12
Kažkas
2020-12-01 | 19:42:16
Nelabai suprantu kodėl Vilniuje ledainės dirba jeigu negalima valgyti akropolyje. Arba neprekiaukite jais arba neišvarykite žmonių į lauką valgyti ledus su mažais vaikais!!! Absurdas
Eglė
2020-10-11 | 12:09:03
Griunvaldo iejimo durys eilini karta uzstrigo ir niekas neatejo patikrint
Goda
2020-08-21 | 13:29:10

Kauno Akropilio informacijoje (2020.08.21. 13h) dirba ne etiškai su pirkėjais bendraujanti mergina, kuri net nesiruošia suteikti informacijos. Paklausus ar galima sutrukdyti (tuo metu mergina lankstė dovanų čekių vokelius), pradėjo vartyti akis ir dūsauti. Paklausus kur rasti smulkios buitinės technikos konteinerį (šis konteineris tikrai yra šioje vietoje), mergina atsakė, kad tokio nėra ir, kad buitinė technika meta darbuotojams skirtoje rampoje. Pasakius, jog yra nurodytos koordinatės būtent Akropolyje, mergina nieko neatsakė. Net nesugebėjo pasiklausti ar paieškoti info. Teko man, pirkėjai, ratais sukti aplink Akropolį, kol radau. Didelis nepaslaugumas ir neetiškas bendravimas. Nesugeba išlementi nei "laba diena", nei "viso gero".

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Anonimas
2020-08-10 | 14:32:54

Visiskai nedezinfekuojami laiptai bei liftai, o jais naudojasi dauguma zmoniu. Tokiu neatsakingumu ir plinta korona virusas. Geros dienos

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Mantas
2020-08-08 | 22:37:32

Sveikas, Kauno Akropoli, rašo tavo tikras gerbėjas. Cropp ir House parduotuvės valdo. Dirba gražios merginos, kur besirinkdamas drabužius ir į jas pasidairai :D Labai geros emocijos ir energetika apsilankius. Tikras Kauno pasididžiavimas, kur vaikščiodamas jautiesi kaip Holivudo aktorius tarp šiuolaikinio jaunimo ir aplinkinių traukos vietų :)

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. 

Viktorija
2020-08-05 | 16:59:45

Šiandien Kauno akropolyje teko išbandyti naujuosiuos"Formosa" bubble tea, gėrimai išties labai skanūs, bet labai nesižiūrėjo vaizdas kai pardavėja (Gabrielė) nusiima vis kaukę ir su šaukšteliu ragauja iš kokteilinės suplaktą gėrimą ir tą patį šaukštelį įdeda atgal į kokteilinę, o vėliau viską supilsto į puodelius. Tikiuosi pastaba pasieks mergaitę ir tai bus ištaisyta, nes toks poelgis labai ne higieniškas.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Irmantas
2020-07-23 | 16:19:42

Noriu pagirti ir pasidžiaugti Valentino ledainės prie douglas merginų darbu. Viskas super, aptarnavimas 10 balų, nuostabiai skaniai ruošia mano mėgstamiausią kavą - pistacijų latė. Lankausi ten jau ilgai ir neketinu sustoti😊😊

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Klientė
2020-07-20 | 20:35:20

Kauno Akropolyje knygyne Pegasas, vertėtų atkreipti dėmesį kaip su klientais bendrauja pardavėja Karolina. Paklausus ar prieis prie kasos gavome grubių išsireiškimų, kad kasa yra pirmame aukšte ir kad mes nekorektiškai elgiamės ją užkalbindamos. Tikrai niekada neteko susidurti su tokiu pardavėjos nemandagumu ir grubumu. Dar pareiškė, kad negadinti jai vakaro!

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Deimante
2020-07-06 | 18:52:11

Siandien, 2020m. liepos 6d. , Kauno Akropolyje as su draugu, lankemes Chester batu parduotuveje. Joje esu lankiusis ne viena karta, mama ir teta yra nuolatines klientes. Viena is pardaveju paklause, kokiu batu ieskome ir as atsakiau, kad kai pamatysim, pasakysim. Pries iseidami is parduotuves (nes neradom, ko ieskojom) isgirdom pardaveju apkalbinejimus ir juoka. Buvo labai nemaloni patirtis, turint omeny, kad tos moterys jau perkopusios 40tuosius savo metus ir taip elgiasi. Nuejome i ecco parduotuve, radome norimus batus ir pardavejos ten buvo malonios, mandagios. Toje parduotuveje, Kauno Akropolyje, nei as, nei mano seima daugiau nebesilankysime.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Dalia
2020-06-30 | 09:54:39

Sekmadienį pirmoje dienos pusėje norėjau skubiai įsigyti dovanų kortelę. Atėjus į Kauno "Akropolio" informacijos skyrių, buvo padėtas laikrodis, kuriame nurodyta, jog darbuotojas bus po 10 min. Informaciniame buklete buvo nurodyta, jog "Akropolio" dovanų korteles galima įsigyti ir parduotuvėje "Gera dovana". Nuėjus į šią parduotuvę, pamačiau uždarytas grotas, jokio pranešimo, kada grįš darbuotojas, nebuvo. Kiek vėliau grįžus į informacijos skyrių, pavyko įsigyti dovanų kortelę. Tačiau suglumino tai, kad nors darbuotoja viską atliko greitai ir kokybiškai, ji nieko neatsakė į pasisveikinimą, jokio "prašau", "ačiū" ar "viso gero". Toks aptarnavimas nepuošia nei vienos parduotuvės.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Julija
2020-06-23 | 13:29:04

Šiandien buvau Kauno akropolyje,New Yorker parduotuvėje. Nusipirkau maudymosi liemenėlę ir kelnaites. Kelnaičių kaina buvo nurodyta 5,99eur,o kasoje įmušė 8,99eur. Iškarto pastebėjau,kas per daug sumokėjau,mandagiai paklausiau pas pardavėją kodėl skiriasi kainos. Pardavėja išsikvietė greičiausiai savo administratorę,kuri grubių tonu pareiškė,kad kainos turėjo būt pakeistos (pakeltos), tačiau pardavėjos nespėjo pakeisti etikečių ir pabrėžtinai garsiai su pašaipa pasakė,kad net nesiruošia parduoti pigiau,tai yra ta kaina kuri nurodyta etiketėje! Na,smagu,kad taip nesąžiningai iš oro užsikelia kainas ir net elementaraus atsiprašau nepasakė. Į ten daugiau negrįšiu ir drauges informuosiu,kad tikrintų atidžiai čekius. Ir vienaip ar kitaip norėtųsi pirkti prekę už kainą,kokia yra nurodyta.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims.  

Ieva
2020-06-08 | 19:36:01

Šiandien t.y birželio 8d apie 12valandą teko lankytis euro vaistinėje. Likau šokiruota vienos vyresnės darbuotojos elgesiu. Ko paklausi to negausi, jokio žmogiško patarimo, paklausus ar turi man reikalinga kremuka, atsako, kad ne ir iš vis tegu aš pati susirandu internete ir važiuoju kitur nusipirkti : D o kai paprašiau parekomenduoti kitą panašų į man reikiamą, nes nebuvo galimybės ilgiau važinėti po visą Kauną ir ieškoti užrūstinau dar labiau... Griebė iš lentynos pirmą pasitaikiusį, o man bandant pasitikslinti ar bent sudėtis panaši vos ne apšaukė... Liūdna kai ateini į vaistine įsigyti reikiamų vaistų, o pasirodo turi būti pati vaistininkė nes paklausti nieko neįmanoma.....

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

viltė
2020-06-03 | 22:25:31

Patys geriausi ir nuoširdžiausi atsiliepimai euro vaistinėje dirbančiai panelei Linai! Labai profesionali ir paslaugi darbuotoja!!

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Perduosime pagyrimą Eurovaistinės personalui! 

Greta
2020-02-21 | 09:41:52
Sveiki, vakar (vasario 20d.) lankiausi Kauno Akropolyje Denim Dream parduotuvėje ir likau nemaloniai nustebusi pardavėjos - konsultantės aptarnavimu, kadangi visa laika su manimi bendravo labai nemandagiai, piktai ir “akis vartė” už elementarius klausimus... Ateičiai tikiuosi geresnio aptarnavimo šioje parduotuvėje, nes kai dirba bent vienas asmuo, kuris atgraso apsilankyma parduotuvėje, taip ir norisi čia nebesilankyti.
Laura
2020-02-07 | 13:49:47
Sveiki, esu labai nusivylusi akropolio tualetais, higiena pasibaisėtina... Kvapas taip pat. Dirbu akropolyje ir puikiai matau kas kiek laiko jie valomi - labai dažnai, esu pastebėjusi, jog maždaug kas valanda būna pakabintas pranešimas jog tualetai valomi, nors po valymo ten įėjus neįmanoma kvepuoti. Atsižvelgiant į tai, kad tie tualetai dar visai nauji, gražūs, tačiau kvapas... Vadinasi arba neskiriate dėmesio cheminėms priemonėms(atrodo kad visai jų nenaudoja) , arba tikrinkite kaip dirba jūsų valytojos. Suprantu, kad tai yra viešasis tualetas, lankosi labai daug žmonių, tačiau turi būti atitinkama ir higiena. Tikiuosi atsižvelgsite į mano pastebėjimus.
Daiva
2020-02-03 | 10:50:20
Sveiki, lankiausi Kauno Akropolyje vasario 1 d. MET Opera transliacijoje. Apie 24.00 val. susimokėjau už parkavimą ir turėjau per 15 min išvažiuoti iš aikštelės. Kamštis buvo 50 min ilgumo. Šlagbaumas apie minutę "pagalvojo"(jau lipau iš mašinos primokėti, bet nespėjau) ir mane išleido. Dabar laukiu baudos... Išvada. Niekada nemokėkite už parkavimą automatuose prie durų, nes vis vien nespėsite išvažiuoti laiku. Mokėkite tik prie šlagbaumo. Nepaisant to, kad už jūsų stovės kilometrinė signalizuojančių automobilių eilė ir jūs būsite tikras "stabdis". O šiaip.... Nusprendžiau, kad i Akropolį važiuosiu tik labai ypatingu atveju.
Aistė
2020-02-01 | 20:06:16
Sveiki, lankiausi Kauno Akropolyje, nusprendžiau pasikabinti striuke rūbinėje. Tačiau rūbinės darbuotoja atsisakė pakabint mano striuke, vien todėl, kad nebuvo už ko kabint. Bei įžeidė savo žodžiais "kiekviena save gerbianti moteris turi tai susitvarkyt". Likau labai nusivylusi, nepatenkinta bei įžeista tokiu darbuotojos darbu. Pirmiausiai save gerbianti moteris turi išmokt bendraut su klientais.
Stasys
2020-02-01 | 14:29:29
Laba diena. Klausimas ar būtinai remontuoti iš karto tokius didelius plotus aikštelės. Nėra kur be statyti mašinų. Ar jums klientas nesvarbus? Ir žiemos sąlygos į darbų kokybę labai atciliepe. O vasa ir kokybė geresnė ir žmonių mažiau. Gal galima būtų rūbinėje rinkti po eur ar du bet kad rubininke būtų maloni. O dabar su gadina nuotaiką visiems pirkiniams. Ačiū
Dalia
2020-01-24 | 17:58:39

Sveiki. Sausio 23 d. su draugu norėjome nusipirkti kavos Vero Cafe kavinėje antrame aukšte virš Griunvaldo įėjimo. Labai nemaloniai nustebino barista, kuri ne tik į akis išsišaipo, bet ir bedirbdama savo darbą burbuliuoja ir juokiasi iš klientų. Patirtis labai nemaloni ir nors kava Akropoly geriausia, aptarnavimas - prasčiausias, todėl vieta bus aplenkiama. Kažin ar toks elgesys su klientais yra pateisinamas, kad ir kaip jie tave užknisa. O mes bendravome tikrai mandagiai.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Justas
2020-01-22 | 19:46:26
Sveiki. Jūsų trečio aukšto laiptai kažkokia tai tragedija. Visada nusėti agresyvaus jaunimo, kurie plūsta vienas kitą necenzūriniais žodžiais ir dar blogiau- mušasi. Laiptai visada apšiukšlinti, žinoma to paties jaunimu, kuriam čia tikrai ne vieta, juolab, kad visai šalia yra vaikų kambarys ir saldūs majai, kur abstu mažamečių. Nejau apsauga negali išpresti šios problemos. Būtų labai įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie šią susidarusią situaciją.
Kristina
2019-12-20 | 22:51:31
Tikra tragedija, ypač pastaruoju metu, su parkingu. Automobilis buvo paliktas 3-iame aukšte. Po 5-ių valandų stovėjimo, susimokėjau automate už stovėjimą, kuriame nurodė, kad turiu išvažiuoti per 15 min. Pajudėjus buvo aišku, kad iš 3-io aukšto per tiek laiko išvykti iš Akropolio misija neįmanoma. Antrame aukšte pasidarė aišku kodėl, nes vairuotojai užleidinėjo kitus, o kiti naglai įlindinėjo. Matėsi, kad eismas stojo visiškai. Keliomis mašinomis prieš mane važiavo kolegė. Privažiavus šlagbaumą ji taip pat sustojo. Praėjus kelioms minutėms ir jai pradėjus lipti iš mašinos, šlagbaumas pakilo (tik paskambinus pagalbos telefonu ir paaiškinus situaciją ji buvo išleista). Kadangi prieš save užleidau vairuotoją iš antro aukšto, jis išvažiavo be problemų, o tada mano eilė. Tik deja, jau skambinant pagalbos numeriu (3 kartus) niekas neatsiliepė ir įsijunginėjo atsakiklis. Supratau, kad moteriškę turbūt užkniso, nes turėjo skambinti visi trečio aukšto vairuotojai. Tad teko lipti iš automobilio ir vėl susimokėti už nusileidimą iš 3-io aukšto. Išvažiavau iš Akropolio nupypsinta ir iškeiksnota kitų vairuotojų už "savo" neapdairumą ir nuovoką. Tokie tie 3-io aukšto vairuotojai - "žiopliai", stabdantys eismą. Tad belieka statyti automobilį antrame aukšte arba tapti naglu vairuotoju kitų sąskaita.
Deimante
2019-12-19 | 12:52:53

Šiandien, 2019m. gruodžio 19d. 12:45 skambinau į Kauno Akropolio informacijos centrą. Norėjau pasiteirauti, kokia parduotuvė buvo vietoje darbartinės ,,Chic". Mergina buvo labai nemandagi. Mane aprėkė sakydama ,, Iš kur aš galiu žinot?!". Pasijaučiau apšaukta be priežasties. Aš labai ramiai atsakiau, kad aš merginai galėčiau nupasakoti, kur buvo ta parduotuvė. Ji sutiko ir ji man pranešė, kad toje vietoje buvo ,,Alandeko". Situacija išsisprendė, tačiau manau, kad toks klientų atarnavimas nepriimtinas.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą.

Atsiprašome už jtokį darbuotojų elgesį, tokio bendravimo su klientais netoleruojame ir su personalu išsiaiškinsime kodėl tai nutiko. 

Mantas
2019-12-05 | 09:51:44

Noriu pasakyti, kad parkavimas tik 4h yra tikrai trumpas laikas, jį reikėtu prailginti, nes vakar atvykus į akropoly, nuėjome i kavine, poto i filma ir galu gale apsiprekinti tai teko susimokėti 4€ beto net įdėjus 5€ banknota nedavė grąžos, tai visiškai nesąmonė.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą.

Susisieksime su jumis tiesiogiai ir grąžinsime jums iš kasos negautą gražą. 

Lukas
2019-11-30 | 15:30:37

Sedziu 40min kamsty stovejimo aukstelej apsipirkes, negaliu isvaziuot. Pas jus perkus prekes, o jus gal pirksit is manes laika?

Ačiū už Jūsų atsiliepimą.

Atsiprašome už patirtus nepatogumus susidarius spūsčiai. 

Kliente
2019-11-30 | 12:56:09
Kauno akropolyje labai trūksta daiktų saugyklų visam akropoliui skirta tik 24 vnt iš kuriu pusė be rakto arba sugedusiu užraktu
Aiste
2019-11-16 | 14:03:57

Sveiki, Kauno akropolio parkingo pesciuju perejos nusitryne, dalis ju praktiskai nesimato, vairuotojai prie tokiu nestoja ir tampa labai sunku saugiai pasiekti masina.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą.

Šiuo metu vykdome stovėjimo aikštelės remonto darbus, kurių metu numatyti ir pėsčiųjų perėjų atnaujinimo darbai.  

Svajone
2019-10-11 | 16:04:13

Pralaukiau valanda laiko kol isvaziavau nes sugedo slagbaumas...

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. 

Labai atsiprašome už sugaištą laiką dėl parkavimo sistemos techninės klaidos.  

Laima
2019-10-04 | 00:02:53

Deja bet mūsų šeima keičia akropoli į Mega. .. Plėšikai ir pinigqutojai esat. Atvykome su seima į kino seansa, po to pavakarieniauti. Išvažiuojant gaunam susimokėti 1e. Parvezam vaikus namo ir dabar jau važiuojam su vyru į vakarinį seansą patys. Filmas geras! Privažiuojam išvažiavimo ir sveikiname ! Laimėjote dasimoket 4e dar. Žodžiu nuotaiką sugadintą! Sudie akropoli. Aš atvažiuoju išleisti pinigų ir dar už tai turiu susimokėti!!! Jūs juokaujat

Akropolio stovėjimo aikštelėje yra taikomas suminė laiko apskaita. Per visą dieną lankytojas gali nemokamai parkuoti automobilį 4 valandas, sekančios valandos yra apmokestinamos. Detalesnė informacija yra patalpinta prie įėjimų į prekybos centrą. 

Ačiū už Jūsų atsiliepimą 

Ermeta
2019-10-03 | 19:49:13

Esu nieko prieš, jog nuo šiol aikštelė yra mokama, tačiau susimokėjus už papildomas valandas duodamas išvažiavimo laikas 15 min yra visiškas absurdas. Ketvirtadienį 19:20 val iš akropolio trečio aukšto per tiek išvažiuoti niekaip neįmanoma, kamštyje prastovejome daugiau nei 30 min, ir teko vel susimokėti dar vieną eurą, taigi kažkas tikrai iki galo neapskaičiuota..

Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Jis bus perduotas atsakingiems asmenims. 

Viktorija
2019-09-26 | 19:55:21

Sveiki, Visu pirma esu pasibaisejusi jusu tualetu, esanciu prie Forum Cinemas kinoteatro, plyteles ant zemes atsokusios, juda i visas puses ir tualetai ne ka geriau... Tokio tipo prekybos centrui turetu buti geda turint tokia situacija, kuria pavadinciau net avarine. Taipogi naujoji parkavimo sistema - nenormalus kamsciai isvaziuoti is aiksteles, kurioje sumoki pinigus nors uz ka? Aikstele nera sutvarkyta nuo atidarymo, ivaziuojant taip pat atsokusios grindinio dalys gresmingai baubia pervaziavus jas kaskart. Kiti Lietuvos Akropoliai jau seniai susitvarke tokias problemas, Kaune - tik nauja erdve maisto, bet kad ten vaziuot, gerai pagalvoju, nes tualetai - nesutvarkyti, aikstele ir parkavimas - su didelem problemom. Akropoly dirbu ne pirmus metus, pokycius seku ir matau, kad ju nera.

Ačiū už Jūsų atsiliepimą, jis perduotas atsakingiems asmenims. 

Problemos kurias išvardinote yra sprendžiamos ir pokyčiai vykdomi, atsiprašome už nepatogumus. 

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-V 08:00 - 22:00
VI-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Restoranai
I-VII 10:00 - 22:00