Stiliaus žurnalas ,,VASAROS APŽAVAI": vaikų apranga

Ryškiausios vasaros sezono tendencijos, įvaizdį papildantys aksesuarai ir stilistės Ievos Daugirdaitės patarimai – jau naujajame žurnalo numeryje @AkropolisLietuva

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks Optometrijos centras įsteigtas prizas – 409 Eur vertės „Prada” akiniai. O jei akiniais nuo saulės norisi džiaugtis dabar pat, užsukite į „Optometrijos centrą” ir savuosius išsirinkite pasinaudoję ypatinga „2 akiniai už 1 kainą” akcija.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

 

Vaikų apranga

Kostiumus bei kostiumėliai tampa vis populiaresni ir mažųjų spintose. Jie puikiai atrodo, nereikia sukti galvos dėl derinimo, o norint, galima miksuoti skirtingas kostiumų dalis tarpusavyje. Vaikams galite rinkti tiek neutralias, tiek ryškias spalvas. Siluetus geriau rinktis laisvesnius, kurie nevaržys judesių ir bus patogūs dėvėti įvairiose situacijose.

Ryškios spalvos

Nors pastaruoju metu vaikų aprangoje vyravo neutralios spalvos, vasarą pasižvalgykite ir ryškesnius drabužius. Juos galite miksuoti tarpusavyje arba derinti su neutraliais aprangos elementais, kad sukurtumėte stilingą, bet kartu ir vaikiškai žaismingą įvaizdį. 

Vintažiniai elementai

Šiais metais vaikų apranga labai primena tą, kurią būdami maži vilkėjo jų tėvai. Grafikomis puošti, blukinti marškinėliai, vintažiniai sportinių batų modeliai, platūs, ilgi, blukinti džinsai bus patogūs, universalūs ir stilingi pasirinkimai mažiesiems.

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00