Stiliaus žurnalas ,,VASAROS APŽAVAI": suknelės su raukiniais

Ryškiausios vasaros sezono tendencijos, įvaizdį papildantys aksesuarai ir stilistės Ievos Daugirdaitės patarimai – jau naujajame žurnalo numeryje @AkropolisLietuva

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks Optometrijos centras įsteigtas prizas – 409 Eur vertės „Prada” akiniai. O jei akiniais nuo saulės norisi džiaugtis dabar pat, užsukite į „Optometrijos centrą” ir savuosius išsirinkite pasinaudoję ypatinga „2 akiniai už 1 kainą” akcija.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

 

Suknelės su raukiniais

Jei aprangoje mėgstate daugiau detalių, į savo spintą turėtumėte įtraukti bent vieną suknelę su raukiniais. Jos įprastai atrodo puošniau, tad puikiai tiks ieškant, kuo pasipuošti į šventę.

Laisvi siluetai

Suknelė su raukiniais tikrai neprivalo būti aptempta – priešingai, laisvi modeliai šiemet ypač populiarūs. Jei nerimaujate dėl detalių gausos, audinį rinkitės vienspalvį, o aksesuarus – minimalistinius, neutralius. 

Lengvi audiniai

Besirinkdamos suknelę su raukiniais, atkreipkite dėmesį į jos audinį. Jis turėtų būti lengvas, kritus, kad tiek pati suknelė, tiek raukiniai lengvai plazdėtų švelniame vasaros vėjyje. Itin stilingai atrodysite, jei pasirinktos suknelės raukiniai kris per visą jos ilgį. 

 

 

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00