Stiliaus žurnalas ,,VASAROS APŽAVAI": paplūdimio apranga

Ryškiausios vasaros sezono tendencijos, įvaizdį papildantys aksesuarai ir stilistės Ievos Daugirdaitės patarimai – jau naujajame žurnalo numeryje @AkropolisLietuva

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks Optometrijos centras įsteigtas prizas – 409 Eur vertės „Prada” akiniai. O jei akiniais nuo saulės norisi džiaugtis dabar pat, užsukite į „Optometrijos centrą” ir savuosius išsirinkite pasinaudoję ypatinga „2 akiniai už 1 kainą” akcija.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

Paplūdimio apranga

Jei ieškote klasikinio maudymosi kostiumėlio, rinkitės uždaresnį, klasikinių spalvų ar raštų bikinį. Keliaudamos į paplūdimį prie jo derinkite lino kostiumėlį. Jie, nors ir laikomi klasika, šiemet ypač populiarūs, tad tiks ir laisvalaikiui mieste.

 

Raišteliai

Bikiniai su daug raištelių puikiai atspindi šiuolaikines tendencijas. Jei mėgstate raštus, atkreipkite dėmesį į subtilius, tarsi išsiliejusius. Tokio maudymosi kostiumėlio slėpti nereikia, tad ant jo drąsiai vilkitės subtiliai permatomą kaftaną.

Sportiškas pasirinkimas

Patogiai jausitės pasirinkusios sportinio stiliaus maudymosi kostiumėlius. Uždaresni ir tvirtesni, jie puikiai tiks plaukiojimui, vandens pramogoms ar žaidimams paplūdimyje. Prie tokio maudymosi kostiumėlio derinkite kiauraraštes sukneles ar palaidines. 

 

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00