Stiliaus žurnalas ,,VASAROS APŽAVAI": džinsiniai sijonai

Ryškiausios vasaros sezono tendencijos, įvaizdį papildantys aksesuarai ir stilistės Ievos Daugirdaitės patarimai – jau naujajame žurnalo numeryje @AkropolisLietuva

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks Optometrijos centras įsteigtas prizas – 409 Eur vertės „Prada” akiniai. O jei akiniais nuo saulės norisi džiaugtis dabar pat, užsukite į „Optometrijos centrą” ir savuosius išsirinkite pasinaudoję ypatinga „2 akiniai už 1 kainą” akcija.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

 

Džinsiniai sijonai

Ilgas džinsinis sijonas – vienas populiariausių šios vasaros drabužių. Prie jo dera daugelis kitų drabužių bei aksesuarų, tad tokį sijoną nesunku pritaikyti skirtingoms situacijoms. Pavyzdžiui, laisvalaikiu jį derinkite su trumpintais kiauraraščiais megztukais ir sportiniais batais ar grubesniais sandalais.

Biurui ir atostogoms

Prie džinsinio sijono derės ir klasikiniai marškiniai. Juos būtinai sukiškite į vidų – taip pabrėšite liemenį. Prie tokios eilutės derinkite klasikinius aksesuarus, jei keliaujate į biurą. O atostogoms pasirinkite pintą rankinę, atviresnius batus bei jūros motyvų papuošalus. 

Blukinta ir balinta

Blukintas, balintas ir panašiais būdais margintas džinsas šiemet taip pat madingas. Populiaru ir tarpusavyje derinti skirtingus džinsinius drabužius. Tad, jei norite sukurti tikrai išskirtinį įvaizdį, rinkitės džinsinio sijono ir švarkelio kostiumėlį bei to paties audinio aksesuarus prie jo.

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00