Stiliaus žurnalas ,,VASAROS APŽAVAI": „Barbiecore“

Ryškiausios vasaros sezono tendencijos, įvaizdį papildantys aksesuarai ir stilistės Ievos Daugirdaitės patarimai – jau naujajame žurnalo numeryje @AkropolisLietuva

Pasisėmę įkvėpimo, nepamirškite pasekti @AkropolisLietuva „Instagram” paskyrą. Vienam iš sekėjų atiteks Optometrijos centras įsteigtas prizas – 409 Eur vertės „Prada” akiniai. O jei akiniais nuo saulės norisi džiaugtis dabar pat, užsukite į „Optometrijos centrą” ir savuosius išsirinkite pasinaudoję ypatinga „2 akiniai už 1 kainą” akcija.

Šio žurnalo nuotraukose esančios prekės yra pavyzdžiai, skirti įkvėpimui, tad drąsiai rinkitės ir kitų prekės ženklų drabužius bei aksesuarus, jų ieškokite „Akropolio“ parduotuvėse. 

„Barbiecore“ 

„Barbiecore“ – lėlės Barbės įkvėptas stilius, pritaikytas šiuolaikiškam gyvenimo būdui. Svarbiausias jo atributas – rožinė spalva. Norėdamos sukurti „Barbiecore“ įkvėptą įvaizdį, galite rinktis ne tik ryškiai rožinę spalvą, bet ir subtilesnius jos atspalvius.

Ryškus moteriškumas

Dar vienas „Barbiecore“ elementas – itin ryškus moteriškumas. Trumpi sijonai, raukiniai, aukštakulniai – neatsiejami šios estetikos atributai. Kad trumpo sijono ir aukštakulnių derinys išliktų subtilus, rinkitės uždaresnį viršų ir švelnesnius rožinius atspalvius.

Barbės kasdienybė

Dienomis, kai nesinori rengtis rožinių drabužių nuo galvos iki kojų, tačiau norisi išlaikyti neįpareigojančią, smagią Barbės estetiką, rinkitės vieną rožinį aprangos elementą. Pavyzdžiui, lengvą, raukiniais puoštą palaidinę derinkite prie tiesių, laisvesnio kirpimo džinsų. 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIO INSTAGRAM PASKYROJE @AKROPOLISLIETUVA

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00