Kruopštus visų paviršių valymas reikalauja tiek dėmesingo žvilgsnio, tiek ir tinkamų priemonių, padėsiančių pasiekti geriausių švaros rezultatų.

Vieta prekybos centre

Kruopštus visų paviršių valymas reikalauja tiek dėmesingo žvilgsnio, tiek ir tinkamų priemonių, padėsiančių pasiekti geriausių švaros rezultatų. Du žingsniai, kuriuos reikia žinoti: nuvalyti ir pravėdinti! O kol jau eini atidaryti lango ir į kambarį įleisti gaivaus pavasario oro, štai septynios svarbiausios priemonės, kurios turėtų atsirasti kiekvienuose namuose. 🧹 Jei dar ne visos valymo priemonės tavo spintelėje, visas jas gali įsigyti Akropolio MAXIMA parduotuvėje.

Grindų plovimo priemonė. Su batais atsinešame purvo ir kitų nepageidaujamų bakterijų, tad būtina grindis švariai nuplauti. Pasirink šią priemonę, atsižvelgus į savo grindų tipą: parketas, laminatas, akmens masės ar kita. Valymui rinkis tik joms tinkamą priemonę, kad jų paviršius tarnautų itin ilgai.

 

 

Kreminės konsistencijos valiklis. Reikalingas metalinėms ar akmens masės virtuvės plautuvėms, kaitlentėms, nerūdijančio plieno buitinės technikos paviršiams. Su tokiu drąsiai gali valyti ir prikaistuvių vidų.

 

Kalkių valiklis. Tiks visiems paviršiams, kuriuose matai kieto vandens paliktas nuosėdas. Nuvalyk juo dušo galvutes ir maišytuvus, vonias, stiklines dušo kabinas. Kalkes geriausiai valo rūgšties turinčios valymo priemonės. Nenaudok šios priemonės ant nerūdijančio plieno buitinės technikos paviršių, jie nėra atsparūs rūgščiai. Ir visuomet perskaityk naudojimo instrukciją!

 

 

Priemonė riebaluotiems paviršiams valyti. Ja valyk gartraukį, orkaitės vidų ir skardas ir jei reikia – virykles. Veikia žymiai geriau, nei bandymas nugramdyti nagu.

 

Langų valiklis. Kruopščiai nusivalyk langus ir nusausink juos mikropluošto šluoste – taip bundančią gamtą ir besiskleidžiančius pumpurus galėsi stebėti saugiai būnant namuose. Valiklį naudok ne tik stiklo, veidrodžių ir dušo kabinų blizginimui, bet drąsiai valyk ir duris, virtuvinių spintelių dureles ir kitus vandeniui atsparius paviršius.

\

Dezinfekavimo priemonė. Nepamiršk reguliariai dezinfekuoti dažniausiai liečiamų paviršių. Kruopščiai nuvalyk durų rankenas, kompiuterio klaviatūra ir net telefoną – šiems paviršiams turėtum skirti itin daug dėmesio.

 

KVIEČIAME SEKTI NAUJIENAS AKROPOLIOS INSTAGRAM PASKYROJE

 @AKROPOLISLIETUVA

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00
Eurovaistinė
I-VII 09:00 - 21:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 21:00