VISION EXPRESS. Net iki -30 % korekciniams akiniams*!

Vieta prekybos centre
Pasiūlymas galioja iki 2024-01-01

Kiekvienam meno kūriniui reikia rėmelio – išsirinkite akinius savo veidui!

Mes tikime, kad kiekvieno žmogaus veidas yra unikalus lyg meno kūrinys, kviečiame atrasti būtent Jums tinkamiausius rėmelius ir pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu:

VISION EXPRESS optikos salone net iki 30 % nuolaidos korekciniams akiniams*!

Užsukite į VISION EXPRESS optikos saloną, čia dirbantys gero regėjimo ekspertai profesionalia įranga patikrins regėjimą, atsakys į rūpimus klausimus, o savo darbą puikiai išmanantys konsultantai rekomenduos ir padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančius akinių rėmelius ir lęšius. 

VISION EXPRESS regėjimo ir akinių ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Jums patogų vizito laiką galite rezervetuoti iš anksto internetu arba pasirinkto optikos salono telefonu. 

O gal ieškote prasmingos dovanos artimam žmogui ar draugui? VISION EXPRESS dovanų kuponas ne tik prasminga, bet ir vertinga dovana geresniam regėjimui užtikrinti.
Jūsų patogumui siūlome rinktis iš 25 Eur, 50 Eur, 100 Eur ar 150 Eur vertės kuponų. Įsigyti dovanų kuponą.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ir akinių ekspertai.

* Nuolaidos akinių rėmeliams ir lęšiams nurodomos optikos salonuose, galioja perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikos salonuose. Nuolaidos netaikomos akinių gamybai ir kitoms paslaugoms. Pasiūlymas nesumuojamos su kitomis nuolaidomis, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2023.09.04-2024.01.01.

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I-VII 08:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00