VISION EXPRESS. Klausos patikrinimas nemokamas!

Vieta prekybos centre
Pasiūlymas galioja iki 2023-12-31

Ar žinojote, kad daugiau nei 5 % suaugusių žmonių pasaulyje skundžiasi pablogėjusia klausa? Kuo vyresnis žmogus yra, tuo didesnė tikimybė, kad klausa nusilps – tarp vyresnių nei 60 metų amžiaus senjorų kas ketvirtas kenčia nuo klausos praradimo. Klausos sutrikimas gali turėti neigiamos įtakos pilnaverčiam gyvenimui, tad nedelsdami kreipkitės į specialistus, jeigu pastebėjote, kad Jūsų ar Jūsų artimojo klausa silpsta.

Nuo šiol VISION EXPRESS pasirūpins ne tik Jūsų rega, bet ir klausa!
Klausos patikrinimas suaugusiems - nemokamas!

VISION EXPRESS klausos specialistai pasiruošę ne tik profesionaliai ir tiksliai patikrinti Jūsų ar Jūsų artimojo klausą, bet ir pasidalinti savo žiniomis bei rekomendacijomis, kaip susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą vėl girdint aplinką. Atlikę nesudėtingą ir visiškai neskausmingą klausos testą, klausos ekspertai įvertins klausos praradimo tipą, priežastį ir laipsnį bei rekomenduos tinkamiausią priemonę, padėsiančią kokybiškai girdėti.

Klausos patikrinimas - neskausmingas ir nesudėtingas tyrimas, galintis reikšmingai pakeisti Jūsų gyvenimo kokybę:

  • Konsultacijos pradžioje specialistas išsiaiškins Jūsų nusiskundimus ir lūkesčius. Rekomenduojame iš anksto pasiruošti ir užpildyti specialų klausimyną salone, padėsiantį geriau įvertinti Jūsų patiriamus nepatogumus bei keliamus lūkesčius.
  • Aptarus Jūsų poreikius bei lūkesčius, klausos specialistas įvertins fizinę ausies būklę, t.y. otoskopo pagalba apžiūrės ausies kanalą ir būgnelį.
  • Vėliau Jums bus atliktas klausos patikros testas. Tai nesudėtingas ir visiškai neskausmingas tyrimas, kurio metu Jūs klausysite audiometro perduodamų garsų ir išgirdus garsą, turėsite paspausti mygtuką. Šis testas padės įvertinti Jūsų klausos sveikatos būklę.
  • Nustačius klausos slenksčius, klausos praradimo laipsnį ir klausos sistemos būklę, specialistas pristatys rezultatus ir parinks tinkamiausią klausos aparato tipą, kurį bus galima išbandyti 14 dienų visiškai nemokamai.
  • Klausos specialistas sureguliuos ir sukonfigūruos klausos aparatą pagal Jūsų poreikius, įdės jį į ausį ir patikrins, ar tinkamai veikia.
  • Suteiks visą reikiamą informaciją klausos aparatų priežiūros ir kasdienio nešiojimo klausimais.

Kviečiame visus profilaktiškai NEMOKAMAI pasitikrinti klausą VISION EXPRESS salone.
Rekomenduojame iš anksto registruotis patikrai optikos salono tel. 8 612 38236.
Klausa tikrinama tik suaugusiems asmenims, vyresniems nei 18 metų.

 

VISION EXPRESS - Jūsų regos ir klausos ekspertai

Darbo laikas

MAXIMA XXX
I- VII 08:00 -22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 21:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 21:00*