LAIKRODŽIŲ CENTRAS. Pasirūpinkite savo laikrodžiu iš anksto!

Vieta prekybos centre
Pasiūlymas galioja iki 2019-06-26

Nenumaldomai artėja vasaros sezonas, o tai reiškia ne tik maudynes įvairiuose vandens telkiniuose, bet ir problemas Jūsų laikrodžiui! „LAIKRODŽIŲ CENTRAS“ primena, jog norint, kad laikrodis puikiai veiktų, jį, kaip ir visus matavimo įrenginius, reikia prižiūrėti reguliariai! Keli svarbiausi laikrodžių priežiūros punktai:

 

  • Laikykitės rekomendacijos kas dvejus metus pakeisti dangtelių sandarinimo tarpines.
  • Nesimaudykite su WR ženklu nepažymėtomis apyrankėmis.
  • Kasmet prieš prasidedant maudymosi sezonui būtina tikrinti vandeniui atsparių (WR, WR 3 ATM, WR 5 ATM ir t.t.) laikrodžių tarpines, nes Jūs galėjote nepastebėti, kad laikrodį netyčia sutrenkus jos buvo pažeistos. Jeigu dėl kokios nors priežasties korpusas turi būti atidarytas, stiklo tarpinė ir vidinės korpuso tarpinės, kaip ir karūnėlė ir / arba mygtukai, turi būti patikrinti ir, jeigu reikia, pakeisti.
  • Jeigu turite plaukiojimui tinkamą laikrodį ir maudotės sūriame vandenyje, išlipę laikrodį visada nuplaukite gėlu vandeniu.
  • Metalinę apyrankę ir vandeniui nepralaidų korpusą valykite muilinu vandeniu naudodami dantų šepetėlį, paskui nusausinkite minkštu medvilnės arba mikropluošto audiniu. Venkite tiesioginio sąlyčio su tirpikliais, valikliais, kvepalais, kosmetikos priemonėmis ir kt. chemiškai aktyviomis medžiagomis, kurios galėtų pažeisti apyrankę / dirželį, korpusą arba tarpines.
  • Nereguliuokite chronografo funkciją turinčių laikrodžių mygtukų po vandeniu, nes į mechanizmą gali patekti drėgmės.

Jei savo laikrodį pirkote „LAIKRODŽIŲ CENTRE“, atneškite jį kartu su garantiją įrodančiais dokumentais – tarptautine garantine knygele / kortele bei „LAIKRODŽIŲ CENTRO“ išduotu garantiniu talonu – į bet kurią fizinę „LAIKRODŽIŲ CENTRO“ parduotuvę ir Jūsų laikrodis bus perduotas mūsų kvalifikuotam meistrui. Apžiūra yra nemokama. Garantinis taisymas yra nemokamas išskyrus tuos atvejus, kai nustatytas gedimas neatitinka nurodytų garantinio taisymo sąlygų.

 

Liepos mėnesį garantinio taisymo darbai bei diagnostinė apžiūra nevykdoma. Atsiprašome už nepatogumus.

 

„LAIKRODŽIŲ CENTRĄ“ rasite:

  • PPC AKROPOLIS Vilnius – 1 aukšte Talino alėjoje priešais CRÈME DE LA CRÈME.
  • PPC AKROPOLIS Kaunas – 1 aukšte Gedimino alėjoje priešais TAKKO FASHION.
  • PPC AKROPOLIS Klaipėda – 1 aukšte Vokiečių alėjoje priešais NIKE ir ALAN DEKO.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VI 07:30 - 22:00
VII 08:00 - 23:00