FIELMANN. Regos testas nemokamai

Vieta prekybos centre
Pasiūlymas galioja iki 2020-12-31

Ar dažnai jaučiatės pavargę? Vargina galvos skausmai? Peršti akis? Rekomenduojame užsukti į „Fielmann" atlikti regos testą.

Regos testas – tai regėjimo patikra autorefraktometru. Jis užtrunka kelias minutes ir pateikia „Fielmann" optikos specialistams pirmąją informaciją apie Jūsų regėjimą. Jei abejojate, ar Jums reikalingi akiniai arba kyla klausimų dėl akinių atnaujinimo, šis testas bei „Fielmann" optometrijos specialistas atsakys į šiuos klausimus. „Fielmann" optikose vyresniems nei 18 metų asmenims regos testas atliekamas nemokamai net ir neužsakant akinių.

Regos testas, pagrįstas tik autorefrektometro duomenimis, nėra pakankamas akiniams pagaminti, nes yra skirtas pirminei regėjimo būklei įvertinti. Jei nuspręsite užsisakyti akinius arba įsigyti kontaktinius lęšius, po regos testo bus atliekamas išsamus regėjimo patikrinimas akinių arba kontaktinių lęšių parinkimui. Užsakant akinius „Fielmann" optikose, šis patikrinimas taip pat nieko nekainuoja.

Svarbu: regėjimas optikose tikrinimas tik akinių užsakymui. Akių ligas: glaukomą, kataraktą, tinklainės defektus gali nustatyti tik gydytojai oftalmologai sveikatos priežiūros įstaigose. Optikose akių ligų tyrimai nėra atliekami.

Vaikų regėjimą pas akių gydytoją reikėtų tikrinti bent kartą per metus. Gydytojas geriausiai įvertins Jūsų vaiko akių būklę ir nustatys reikalingą regėjimo korekciją. Norime atkreipti dėmesį, kad ne visose „Fielmann" optikose dirba vaikų gydytojai oftalmologai, tad optikose laukiame vaikų su receptais jų akiniams. Jei nuspręsite vaikų regėjimą tikrinti mūsų optikos salone, atminkite, kad pagal medicinos priežiūros įstaigoms taikomus bendrinius reikalavimus ir Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento nuostatas jaunesnį nei 18 m. asmenį turi lydėti vienas iš tėvų ar įgaliotas asmuo, turintis notaro patvirtintą įgaliojimą.

AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I- VII 8:00 - 24:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VII 08:00 - 22:00