BA-HA Professional. -25 % Poligelio sistemai

Vieta prekybos centre
Pasiūlymas galioja iki 2019-06-30

Susipažinkite su BA-HA Professional Sculpture gelio sistema. Visą birželio mėnesį – ypatingai palankus metas tai padaryti – sistemos produktams taikoma net 25 % nuolaida.

Stulbinanti nagų industrijos inovacija – polimerinis gelis – produktas, sujungiantis ir net pranokstantis pačias geriausias akrilo ir gelio savybes. Sculpture Gel yra tvirtesnis už akrilą ir elastingesnis už gelį. Juo sukurti nagai yra lengvi – klientės nejaus nago svorio pokyčio. Produktas yra bekvapis, nesukelia deginimo pojūčio polimerizacijos metu ir puikiai sukimba su natūralaus nago plokštele. Sculpture Gel formuojamas paprastai kaip akrilas – teptuku suvilgytu specialiu Sculpture Soak skysčiu, bet polimerizuojamas lempoje, todėl Jūs turite neribotą laiką sukurti tobulą nago architektūrą ar dizainą. Polimerinio gelio konsistencija nepriklauso nuo kambario temperatūros – produktas patalpoje nesustings net ir po kelių parų. Sustingdytas gelis lenvai dildosi, o jo dulkės yra sunkesnės, todėl ne tokios lakios.

 

Nuolaida taikoma šiems produktams: Sculpture Gel Clear, Sculpture Gel Soft White, Sculpture Gel Cover ir Sculpture Soak.

 

Laukiame Jūsų BA-HA Professional salone!


AKROPOLIS - daugiau džiaugsmo!

Darbo laikas

MAXIMA XXXX
I-VII 08:00 - 23:00
Parduotuvės
I-VII 10:00 - 22:00
Eurovaistinė
I-VII 08:00 - 22:00
Ermitažas
I-VI 07:30 - 22:00
VII 08:00 - 23:00